Dziekanat

Mapa pokazująca gdzie znajduje się budynek wydziału przy ul. Sikorskiego 37

ul. Sikorskiego 37, 70-313 Szczecin telefon: +48 91 449 41 50, +48 91 449 44 62 fax: +48 91 449 45 56 email: dziekanat.we@zut.edu.pl

 

Z powodu epidemii koronawirusa bezpośrednia obsługa interesantów realizowana będzie wyłącznie po wcześniejszej telefonicznej rezerwacji wizyty. Rejestracja wizyty może zostać dokonana od poniedziałku do piątku w godzinach od 8.00 do 13.00 pod nr tel.: (91) 449-41-50.

 

Godziny otwarcia

poniedziałek – piątek:  8:00 – 13:00
przerwa: 10:30 – 11:00
sobota*: 9:00 – 12:00

* Tylko w wybrane soboty danego miesiąca:

  • 12 marca 2022 r.
  • 2 kwietnia 2022 r.
  • 21 maja 2022 r.
  • 18 czerwca 2022 r.

Godziny przyjęć Prodziekana ds. studenckich i kształcenia w semestrze letnim 2021/22

Kierownik Dziekanatu

Justyna Jończyk, pokój A217,  telefon: +48 91 449 4113, email: justyna.jonczyk@zut.edu.pl

Główny Specjalista ds. finansowych

 Brygida Jakubek, pokój A212a,  telefon: +48 91 449 4316, email: brygida.jakubek@zut.edu.pl

Sekcja dydaktyczna

Aurelia Kołodziej - kierownik sekcji, pokój A211, tel. +48 91 449 4856, email: aurelia.kolodziej@zut.edu.pl

Stypendia, opłaty, rekrutacja:

Marta Mierzlikin- pokój A210, tel. +48 91 449 4150, email: marta.mierzlikin@zut.edu.pl

Tok studiów, praktyki studenckie, proces dyplomowania:

Aleksandra Albińska- pokój A210, tel. +48 91 449 4150, email: aleksandra.albinska@zut.edu.pl

Joanna Narkiewicz - pokój A210, tel. +48 91 449 4150, email: joanna.narkiewicz@zut.edu.pl

Sekcja kształcenia

Planowanie i rozliczanie zajęć dydaktycznych, wydziałowy systemem zapewnienia jakości kształcenia, umowy cywilno-prawne i kooperacja w zakresie zlecania zajęć dydaktycznych

Arleta Srebro - kierownik sekcji, pokój A207, telefon: +48 91 449 4227, email: arleta.srebro@zut.edu.pl

Halina Baranowska - pokój A208, telefon: +48 91 449 4051, email: halina.baranowska@zut.edu.pl

Sekcja informatyczna

Plany zajęć, wsparcie w zakresie systemów i struktury informatycznej

Robert Kujawski -pokój C151, telefon: +48 91 449 5151, email: robert.kujawski@zut.edu.pl

Patryk Szlaga - pokój A206, telefon: +48 91 449 4308, email: patryk.szlaga@zut.edu.pl

Sekcja administracyjna I, ul. Sikorskiego 37

Obsługa pracowników w zakresie spraw administracyjnych, organizacyjnych, finansowych

Katarzyna Byczkiewicz - kierownik sekcji, pokój A202, telefon: +48 91 449 4583, email: katarzyna.byczkiewicz@zut.edu.pl

Elżbieta Kasztelan - pokój A101, telefon: +48 91 449 40 65, email: elzbieta.kasztelan@zut.edu.pl

Andrzej Niesterowicz - pokój C114, telefon +48 91 449 5114, email: Andrzej.Niesterowicz@zut.edu.pl

Sekcja administracyjna II, ul. 26 Kwietnia 10

Obsługa pracowników w zakresie spraw administracyjnych, organizacyjnych, finansowych

Marzena Olszewska - kierownik sekcji, pokój C153, telefon: +48 91 449 5153, email: marzena.olszewska@zut.edu.pl

Jerzy Graj - pokój C335, telefon +48 91 449 5335, email: Jerzy.Graj@zut.edu.pl

Zofia Mikołajczak - pokój C152, telefon: +48 91 449 5152, email: zofia.mikolajczak@zut.edu.pl

Agnieszka Walczak - pokój C152, telefon: +48 91 449 5152, email: agnieszka.walczak@zut.edu.pl

Zadania Sekcji Administracyjnych i Sekcji Kształcenia (format:  pdf, rozmiar:  386 KB)

 

Administrator Budynku

Agnieszka Przymus - kierownik sekcji, pokój C120, telefon: +48 91 449 5120, email: agnieszka.przymus@zut.edu.pl