Audytorium im. prof. Stanisława Skoczowskiego

Profesjonalne wyposażenie, nowoczesny wygląd, lokalizacja, a także otoczenie naszego obiektu stanowią doskonałą oprawę wydarzeń mniej lub bardziej oficjalnych.

Nowoczesne audytorium Wydziału Elektrycznego

Obiekt konferencyjno-szkoleniowy oddany do użytku w 2014 r., składający się z 3 mniejszych sal: dwóch górnych, mieszczących po 128 miejsc siedzących oraz jednej dolnej zapewniającej 277 miejsc siedzących. W sumie audytorium liczy 533 miejsca. Jego podział możliwy jest dzięki systemowi ścianek mobilnych, oddzielających od siebie poszczególne sale, także pod względem akustycznym. Audytorium jest klimatyzowane, wyposażone w nowoczesne projektory multimedialne z elektrycznymi ekranami oraz system nagłośnienia. Możliwe jest też prowadzenie transmisji telewizyjnych.

Powered with Matterport by Nordic Pro Solutions

Przestrzeń

Audytorium okala przestronne foyer, które może być wykorzystane w przerwach konferencji czy sympozjów. Jego przeszklona część doskonale nadaje się do mniej oficjalnych spotkań. Posiadamy również mniejsze sale, w których zorganizować można bardziej kameralne wydarzenia. W sumie dysponujemy przestrzenią o powierzchni ok. 1115 m2.

Zaplecze

Budynek położony jest w centrum miasta, jednak w ustronnym, cichym miejscu, wśród zieleni. Dysponujemy dużym parkingiem mogącym pomieścić ponad 100 samochodów. W budynku znajduje się bufet, zapewniający profesjonalną obsługę cateringową.

Mapa pokazująca położenie budynku w Szczecinie

Kontakt

W sprawie oferty wynajmu obiektu należy kontaktować się z p. Agnieszką Przymus. tel.: +48 91 449 5120 mob.: +48 601 370 600 email: agnieszka.przymus@zut.edu.pl