Ogłoszenia

Zapraszamy na kolejny wykład otwarty pt. Bezprzewodowe sieci czujnikowe 17.11.2022 13:27

Wydział Elektryczny Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Technologicznego w Szczecinie zaprasza na otwarty wykład pt. "Bezprzewodowe sieci czujnikowe", który odbędzie się w dniu 30 listopada 2022 r. (środa) o godz. 17:00.

Bezprzewodowe sieci czujnikowe to jedna z technologii, które zmienią świat oraz sposób w jaki żyjemy i pracujemy. Są one odpowiedzią na coraz większą potrzebę rozproszonej i automatycznej obserwacji i kontroli złożonych zjawisk fizycznych i biologicznych w różnych dziedzinach. Od pomiaru drgań mostu, poprzez ostrzeganie o zbliżającym się wybuchu wulkanu do wspomagania zarządzania miastem. Na wykładzie dowiesz się jaka jest budowa węzła sieci czujnikowej, jakie stosowane są w takim węźle sensory, mikrokontrolery i układy transmisji radiowej.

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.

Spotkanie odbędzie się w sali 301 w budynku WE przy ul. 26 Kwietnia 10.

Zapraszamy!