Ogłoszenia

Zapraszamy na kolejny cykl wykładów dla szkół ponadgimnazjalnych 21.10.2019 11:16

Zapraszamy do udziału w kolejnej edycji cyklu wykładów popularnonaukowych skierowanych do uczniów szkół ponadgimnazjalnych. Prowadzącymi będą nasi pracownicy, którzy dla wybranych chętnych osób po wykładzie przeprowadzą również zajęcia w laboratoriach. Jesteśmy przekonani, że nasza oferta może stanowić doskonałe uzupełnienie oraz rozszerzenie programu przedmiotów ścisłych, w szczególności fizyki, matematyki oraz informatyki. Dodatkowo dla wielu uczniów może stać się inspiracją do większego zaangażowania w naukę tych przedmiotów, rozbudzając ich zainteresowania w dziedzinie nauk technicznych.

W dniu 30 października 2019 r. w budynku Wydziału Elektrycznego przy ulicy 26 Kwietnia 10 odbędzie się pierwszy wykład pt. "Drony w przestrzeni powietrznej - perspektywy i ryzyka nowej technologii".