Ogłoszenia

„Masz problem? Zastosuj AI! Jakie to (nie) proste" - zapraszamy na otwarty wykład dla młodzieży 19.10.2022 10:38

Wydział Elektryczny Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Technologicznego w Szczecinie zaprasza na wykład otwarty pt. „Masz problem? Zastosuj AI! Jakie to (nie) proste", który odbędzie się w dniu 26 października 2022 r. (środa) o godz. 17:15.

Jak często słyszałeś, że po bardzo długim czasie i sprawdzeniu wielu różnych podejść nareszcie udało się rozwiązać problem dzięki zastosowaniu metod sztucznej inteligencji? Pewnie niejeden raz. Szczególnie, że dziś różne metody sztucznej inteligencji znajdują zastosowanie w rozwiązaniu wielu problemów. Na spotkaniu porozmawiamy o tym czy sztuczna inteligencja stanowi remedium na wszystkie problemy i czy łatwo się ją wdraża. Na konkretnym przykładzie przeanalizujemy możliwość wykorzystania wybranych metod sztucznej inteligencji do budowy systemu klasyfikacji treści zawartych na stronach WWW. Zapraszamy! Przyjdź, wspomóż nas swoją inteligencją! Pomóż zaprojektować klasyfikator!

Spotkanie poprowadzi dr inż. Krzysztof Jaroszewski, prof. ZUT

Udział jest bezpłatny.

Spotkanie odbędzie się w sali C301 w budynku WE przy ul. 26 Kwietnia 10.