Zaproszenie na seminarium "MATLAB na ZUT w Szczecinie" 12.03.2018 16:30

Firma Oprogramowanie Naukowo-Techniczne sp. z o.o. sp. k. zaprasza pracowników uczelni oraz studentów na seminarium pt. MATLAB na Zachodniopomorskim Uniwersytecie Technologicznym w Szczecinie, które odbędzie się 21 marca 2018 r. w godz. 12.00-15.00 w Audytorium Wydziału Elektrycznego przy ul. 26 kwietnia 10.W czasie seminarium przedstawione zostaną informacje dotyczące oprogramowania MATLAB i Simulink, które pozwala na projektowanie, symulację i implementację systemów zawierających m.in. elementy przetwarzania sygnałów, systemów sterowania i komunikacji. Funkcjonalności programu zapewniają przyspieszenie realizacji badań naukowych oraz projektów przemysłowych.

1.Wprowadzenie – licencja Total Academic Headcount na Twojej Uczelni
2.Internet of Things z zastosowaniem tanich platform sprzętowych – Raspberry Pi, Simulink i kamera – zliczanie samochodów w ruchu ulicznym (pokaz)
3.MATLAB Online oraz MATLAB Mobile – dostęp do narzędzi MathWorks z każdego miejsca – wykorzystanie czujników w telefonie do własnych pomiarów
4.Simulink i Robot Operating System – łączenie się i tworzenie systemów robotycznych z automatyczną generacją kodu