Zaproszenie do udziału w Tietoevry DevOps Academy 07.02.2024 10:04

Drodzy Studenci!

Wieloletni Partner Przemysłowy Wydziału - firma Tietoevry ma przyjemność zaprosić Was do nowej inicjatywy edukacyjnej stworzonej przez firmę – Tietoevry DevOps Academy.

Wszystkie informacje na temat programu, regulamin oraz formularz rejestracyjny znajdziecie na stronie: www.tietoevry.com/pl/campaigns/devops-academy/

Celem programu jest wsparcie studentów uczelni wyższych w nabywaniu kompetencji w obszarach IT związanych z profilem zawodowym DevOps Inżyniera oraz przygotowanie ich do podjęcia pracy w komercyjnych projektach R&D. W ramach pracy projektowej uczestnicy będa mieli możliwość korzystania z tak popularnych narzędzi i technologii jak: Linux, Bash, Python, Docker, Jenkins, Git, Scrum.

Rejestracja do trwa od 5 do 18.02.2024. Rozpoczęcie współpracy jest poprzedzone egzaminem kompetencji.

Projekt składa się z 2 komplementarnych części:

I - zajęcia teoretyczne on-line

II - praca projektowa w zespołach

Szkolenie będzie odbywało się online, w godzinach popołudniowych w okresie od 4 marca 2024 r. do 12 kwietnia 2024 r.

Serdecznie zapraszamy do udziału w programie oraz dzielenia się informacją o inicjatywie wśród znajomych studentów.

Zaproszenie do wzięcia udziału w inicjatywie edukacyjnej firmy Tietoevry