Zapraszamy do udziału w Ogólnopolskim Międzyuczelnianym Konkursie Młodych Mistrzów 18.05.2023 14:02

Serdecznie zapraszamy wszystkich studentów, członków oraz opiekunów kół naukowych do udziału w Ogólnopolskim Międzyuczelnianym Konkursie Młodych Mistrzów, organizowanym przez Radę Programową Forum Teleinformatyki.

Konkurs przeznaczony jest dla studentów I, II i III stopnia, prezentujących własne pomysły i rozwiązania w zakresie szeroko pojętej informatyki. Motywami wiodącymi tegorocznego konkursu są ekonomiczne aspekty informatyzacji państwa i cyfrowa modernizacja Polski, choć temat ten można potraktować jako sugestię i luźne zaproszenie do zgłębienia tematu.

Prace można składać indywidualnie bądź zespołowo.

Koordynatorem konkursu na Wydziale Elektrycznym jest dr inż. Wojciech Chlewicki.

Szczegółowe informacje na plakacie (format:  pdf, rozmiar:  3,71 MB) i stronie internetowej :

forumti.pl