Zapraszamy do konkursu „Staż w branży ICT dla studentek” 13.04.2015 14:35

Urząd Komunikacji Elektronicznej zaprasza studentki kierunków technicznych i ścisłych, minimum drugiego roku studiów pierwszego stopnia oraz roczników wyższych, a także studiów drugiego stopnia i jednolitych studiów magisterskich, do udziału w konkursie „Staż w branży ICT dla studentek”. Nagrodami są staże w najlepszych firmach sektora ICT: CISCO Systems Poland, SAS Institute, SYGNITY, MICROSOFT, TVP SA, MOTOROLA Solutions, GFT, GTECH, HUAWEI, AVIVA.Konkurs jest częścią szerszego projektu społecznego pt. "Dziewczyny w Nowych Technologiach", którego celem jest promocja udziału kobiet w sektorze nowoczesnych technologii oraz przełamywanie stereotypów w tym zakresie.Zgłoszenia przyjmowane są do 30 kwietnia. Informacje o konkursie, regulamin oraz wymagane dokumenty znaleźć można na stronie: www.uke.gov.pl/formularz-rejestracyjny-konkurs-krok-po-kroku-15568.