XXVII Konkurs im. Profesora Jerzego I. Skowrońskiego na najlepszą pracę dyplomową z zakresu elektrotechnologii, wysokich napięć i materiałów elektrotechnicznych 01.09.2017 12:52

Uprzejmie informujemy, że w 2017 roku odbędzie się XXVII Konkurs im. Profesora Jerzego I. Skowrońskiego na najlepszą pracę dyplomową z zakresu elektrotechnologii, wysokich napięć i materiałów elektrotechnicznych.Cel Konkursu:Rozwijanie nowoczesnej krajowej elektrotechnologii i materiałoznawstwa elektrotechnicznego dla uczczenia pamięci Profesora Jerzego I. Skowrońskiego, twórcy polskiej szkoły materiałoznawstwa elektrotechnicznego.Uczestnictwo:Pracę dyplomową do Konkursu może zgłosić absolwent wyższej uczelni, opiekun pracy dyplomowej, dziekan wydziału. Temat pracy dyplomowej powinien być związany z elektrotechnologią, materiałoznawstwem elektrotechnicznym i techniką wysokich napięć.Do Konkursu można zgłosić pracę dyplomową realizowaną w roku akademickim 2016/2017.Przy zgłaszaniu udziału w Konkursie należy przedstawić:

• pracę dyplomową, w wersji elektronicznej - przesłaną pocztą elektroniczną oraz wersję papierową przesłaną na adres podany poniżej,
  • opinie opiekuna i recenzenta o pracy dyplomowej,
  • w przypadku pracy zespołowej należy podać udział autorów w realizacji pracy,
  • ankietę wypełnioną przez dyplomanta lub zgłaszającego pracę,

Autorzy nagrodzonych prac zaproszeni zostaną do przedstawienia swoich wyników w dniu rozdania nagród, tj. 8.12.2017 roku.Zgłaszanie prac:Prace wraz z dokumentacją należy przesłać na adres:Instytut Elektrotechniki Oddział Technologii i Materiałoznawstwa Elektrotechnicznego M. Skłodowskiej-Curie 55/61 50-369 Wrocław z dopiskiem: KONKURS PKME SEPPKME przyjmuje zgłoszenia w terminie do 2 listopada 2017. Uroczyste ogłoszenie wyników Konkursu oraz rozdanie nagród odbędzie się 8 grudnia 2017 na zebraniu PKME SEP. Informacje o konkursie dostępne są na stronach: