XXV Konkurs Prac Dyplomowych o nagrodę im. Profesora Jerzego I. Skowrońskiego 20.08.2015 10:57

Informujemy, że trwa XXV Konkurs im. Profesora Jerzego I. Skowrońskiego na najlepszą pracę dyplomową z zakresu elektrotechnologii, wysokich napięć i materiałów elektrotechnicznych.

• Cel Konkursu:Rozwijanie nowoczesnej krajowej elektrotechnologii i materiałoznawstwa elektrotechnicznego dlauczczenia pamięci Profesora Jerzego I. Skowrońskiego, twórcy polskiej szkoły materiałoznawstwaelektrotechnicznego.
  • Uczestnictwo:Pracę dyplomową do Konkursu może zgłosić absolwent wyższej uczelni, opiekun pracy dyplomowej,dziekan wydziału. Temat pracy dyplomowej powinien być związany z elektrotechnologią, materiałoznawstwem elektrotechnicznym i techniką wysokich napięć. Do Konkursu można zgłosić pracę dyplomową realizowaną w roku akademickim 2014/2015. Przy zgłaszaniu udziału w Konkursie należy przedstawić: pracę dyplomową, w wersji elektronicznej - przesłaną pocztą elektroniczną oraz wersję papierową przesłaną na adres podany poniżej, opinie opiekuna i recenzenta o pracy dyplomowej,w przypadku pracy zespołowej należy podać udział autorów w realizacji pracy, ankietę wypełnioną przez dyplomanta lub zgłaszającego pracę.Autorzy nagrodzonych prac zaproszeni zostaną do przedstawienia swoich wyników w dniu rozdanianagród, tj. 10.12.2015.
  • Zgłaszanie prac:Prace wraz z dokumentacją wymienioną w pkt.2 należy przesłać na adres:Instytut Elektrotechniki Oddział Technologii i Materiałoznawstwa Elektrotechnicznegoul. M. Skłodowskiej-Curie 55/6150-369 Wrocławz dopiskiem:KONKURS PKME SEP

Zgłoszenia przyjmowane są w terminie do 03 listopada 2015 r. Ogłoszenie wyników Konkursu oraz rozdanie nagród odbędzie się 11 grudnia 2015 r. na zebraniu PKME SEP.Informacje o konkursie dostępne są także na stronie:www.iel.wroc.pl