XXI International Symposium on Theoretical Electrical Engineering – ISTET 2022 20.04.2022 10:02

W imieniu organizatorów pragniemy zaprosić Państwa do udziału w XXI Międzynarodowym Sympozjum Elektrotechniki Teoretycznej (XXI International Symposium on Theoretical Electrical Engineering – ISTET 2022).

Z przyjemnością informujemy, że konferencja ISTET 2022 odbędzie się w dniach 28-30 czerwca 2022 w Szczecinie. Ze względu na wcześniejsze i obecne uwarunkowania zewnętrzne Komitet Organizacyjny zdecydował, że konferencja odbędzie się w trybie online.

XXI edycja konferencji ISTET zostanie zorganizowana pod patronatem Wydziału Elektrycznego Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Technologicznego w Szczecinie. Seria sympozjów ISTET poświęcona jest badaniom i edukacji w zakresie teorii i zastosowań pól elektromagnetycznych, obwodów elektrycznych i elektronicznych, przetwarzania sygnałów oraz projektowania i sterowania systemami elektromagnetycznymi. Pełna tematyka konferencji jest dostępna na stronie internetowej istet.zut.edu.pl

Gorąco zapraszamy Państwa do udziału w konferencji i prezentacji swoich najnowszych osiągnięć. Poniżej przedstawiono najważniejsze terminy dotyczące konferencji:

7 maja 2022 – termin nadsyłania jednostronicowych streszczeń,

20 maja 2022 – zawiadomienie o akceptacji streszczeń,
10 – 31 maja 2022 – wczesna rejestracja,
po 31.05.2022 – późna rejestracja,
28-30 czerwca 2022 – konferencja ISTET 2022,
31 sierpnia 2022 – termin nadsyłania pełnych referatów.

Autorzy proszeni są o przygotowanie jednostronicowych referatów zgodnie z zaleceniami przedstawionymi na stronie konferencji. Artykuły zaprezentowane na sympozjum po zakwalifikowaniu w procesie recenzji zostaną opublikowane w czasopismie naukowym COMPEL - The International Journal for Computation and Mathematics in Electrical and Electronic Engineering (IF= 0,755).

Więcej informacji o konferencji możecie Państwo znaleźć na stronie ISTET’22 istet.zut.edu.pl