Wyniki postępowania kwalifikującego do przyznania stypendium "zamawianego" na III roku S1 AR na rok akademicki 2011/12 - poprawione! 27.11.2011 08:39

Na posiedzeniu w dniu 17 listopada 2011 r. o godz. 13.15 Komisja Konkursowa rozpatrzyła złożone przez studentów III-go kierunku Automatyka i Robotyka wnioski o przyznanie stypendiów realizowanych w ramach programu „Kierunki zamawiane”. Z powodu stwierdzenia błędów w naliczaniu liczby punktów ECTS a tym samym uzyskiwanego na podstawie regulaminu wyniku oraz odwołania się jednego studenta Wydziałowa Komisja postanowiła ponownie rozpatrzyć wszystkie wnioski w dniu 24 listopada. Komisja stwierdziła, że faktycznie złożono 48 wniosków o stypendium oraz, że zgodnie z zasadami wszyscy studenci, którzy złożyli wnioski mają prawo ubiegać się o stypendia.Poprawioną listę rankingową zamieszczono poniżej. Decyzje można odbierać z pokoju 201 w budynku Wydziału Elektrycznego przy ulicy Sikorskiego 37.

• [download id="139514"]
  • [download id="139508"]