Wykład prof. Stergiosa Stergiopoulosa 17.05.2012 10:02

W dniu 22 maja (wtorek) br. o godz. 14.00 w sali 209 budynku Wydziału Elektrycznego ZUT przy ul. Sikorskiego 37 prof. Stergios Stergiopoulos z Kanady wygłosi wykład pod tytułem: "Advanced Signal Processing for Sonar, Radar and Non-Invasive Medical Diagnostic System Applications".Prof. Stergiopoulos pełni funkcję Acting Chief Scientist w Defence R&D Canada w Toronto, pracuje także jako Associate Professor w The Edward S. Rogers Sr. Department of ECE, University of Toronto. Jest znanym na świecie specjalistą w dziedzinie nowoczesnych technologii stosowanych w diagnostyce medycznej, m.in. w obrazowaniu (USG, CT, MRI), a także w sferze obronności (systemy radarowe, sonar). Uczestniczy w licznych projektach badawczych, w tym europejskich. Ma także duże doświadczenie w komercjalizacji wyników badań naukowych.Po wykładzie jest planowana dyskusja. Przewidywany czas trwania spotkania to około 2 godziny.Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych!