Wybory grupy przedmiotów obieralnych z pokrewnego kierunku studiów - S1/N1, sem. 4 09.06.2014 12:18

W programach kształcenia studiów I stopnia zgodnych z Krajowymi Ramami Kwalifikacji obowiązujących studentów rozpoczynających studia od roku akademickiego 2012/2013 znajduje się grupa przedmiotów obieralnych z pokrewnych kierunków studiów.Każdy blok składa się z trzech przedmiotów prowadzonych na semestrze 5, które traktowane są nierozłącznie tzn. każdy student powinien określić preferencje dotyczące całości bloku obieralnego, a nie każdego przedmiotu osobno. W semestrze zimowym roku akademickiego 2014/2015 planowane jest uruchomienie trzech bloków (Automatyka i Robotyka, Elektrotechnika, Elektronika i Telekomunikacja), a studenci zostaną na nie zapisani według preferencji zgodnie z Uchwałą Rady Wydziału Elektrycznego z dnia 7.02.2013 r. (szczegóły: www.we.zut.edu.pl/wp-content/plugins/download-monitor/download.php).Sylabusy przedmiotów oferowanych w poszczególnych blokach są dostępne pod adresem: krk.zut.edu.pl/wydzial-elektryczny/2012-2013/W celu sprawnego określenia preferencji starostowie poszczególnych kierunków studiów (II rok S1 i N1) proszeni są o zwrot otrzymanych list z wypełnionymi deklaracjami studentów do Dziekanatu w terminie do 23.06.2014 r. (pierwszy poniedziałek sesji).

Sylabusy przedmiotów oferowanych dla studiów stacjonarnych (na przykładzie oferty dla kierunku Teleinformatyka)
Blok związany z kierunkiem Automatyka i robotyka (oferowany dla E, ET i TI)

Blok związany z kierunkiem Elektronika i telekomunikacja (oferowany dla E, AR i TI)

Blok związany z kierunkiem Elektrotechnika (oferowany dla ET, AR i TI)