Większe możliwości w programie ERASMUS PLUS 13.01.2014 10:17

Rok akademicki 2013/2014 jest ostatnim rokiem programu LLP-Erasmus. Od roku 2014/2015 zagraniczne wyjazdy na studia częściowe i praktyki zawodowe realizowane będą w ramach programu Erasmus Plus (Akcja 1 - Mobilność edukacyjna). Indywidualne wyjazdy realizowane będą według podobnych zasad finansowo-formalnych. Na danym stopniu studiów będzie można wyjechać maksymalnie na 12 miesięcy (na studia i praktykę łącznie). Oznacza to, że ta sama osoba będzie mogła ubiegać się o kilkukrotny wyjazd na studia i praktykę. Możliwości wyjazdu na praktykę otwarte będą również dla absolwentów uczelni - do kwalifikacji należy przystąpić na ostatnim roku studiów, natomiast wyjazd należy zrealizować w ciągu 12 miesięcy od ukończenia studiów.Osoby zainteresowane wyjazdami w ramach Erasmusa Plus prosimy o śledzenie aktualności, kontakt z Koordynatorem Wydziałowym (dziekanat, pok. 213) lub Działem Kształcenia - Sekcja Współpracy z Zagranicą (al. Piastów 18, pok. 10).