VIII Targi Pracy Kariera 2017 07.11.2017 15:52

Biuro Karier ZUT w Szczecinie zaprasza studentów i absolwentów na VIII Targi Pracy Kariera 2017, które odbędą się 23 listopada 2017 r. na Wydziale Technologii i Inżynierii Chemicznej (Al. Piastów 42). Będą na nich obecne firmy i instytucje oraz pośrednicy pracy ze Szczecina, regionu i Polski (ok. 40).Ponadto podczas targów odbędą się warsztaty:

• [Warsztat nr 1] - „Poznaj swój temperament – test temperamentu jako forma pomocy przy wyborze przyszłej pracy” (sala rady Wydziału Technologii i Inżynierii Chemicznej, godz. 10.00 - 12.15)
  • [Warsztat nr 2] - „Wymarzona praca w zasięgu ręki, czyli jak zostać kandydatem pożądanym przez pracodawców” (sala rady Wydziału Technologii i Inżynierii Chemicznej, godz. 12.30 - 14.30)

Uwaga! Osoby, które chcą wziąć udział w warsztatach muszą wysłać swoje zgłoszenie na adres biurokarier@zut.edu.pl, w tytule maila podając "Warsztat nr 1" lub "Warsztat nr 2". Więcej informacji na stronie www.targipracy.zut.edu.plZapraszamy!