Uzupełniający nabór na praktyki w ramach Erasmusa w roku akademickim 2013/14 05.12.2013 14:26

Informujemy, że uruchomiony został uzupełniający nabór na praktyki w ramach programu Erasmus w roku akademickim 2013/14. Nabór dotyczy wyjazdów trwających min. trzy pełne miesiące, zakończonych do 15 września 2014.Kandydaci składają kompletne wnioski wyjazdowe:- wniosek z potwierdzoną średnią naukową oraz potwierdzoną znajomością języka obcego, w którym realizowana jest praktyka, zaakceptowany przez Koordynatora Wydziałowego - pok. 213, dziekanat.- Porozumienie o Programie Praktyki zaakceptowane przez macierzysty Wydział oraz instytucję przyjmującą.Wnioski przyjmowane są w Dziale Kształcenia, Sekcja Współpracy z Zagranicą. Informacje dotyczące realizacji praktyk w programie Erasmus oraz wymagane dokumenty można pobrać ze strony:www.erasmus.zut.edu.pl/pl,studenci-praktykaWnioski rozpatrywane są na bieżąco (w kolejności zgłoszeń). Nabór potrwa do 15 kwietnia 2014 r. lub do wyczerpania środków.