Utrzymanie podziału na 4 grupy dziekańskie - Automatyka i robotyka S1 sem. 2 (I rok) 20.02.2014 18:51

Informujemy, iż na semestrze 2 studiów S1 na kierunku Automatyka i robotyka utrzymany zostanie dotychczasowy podział na 4 grupy dziekańskie. Zmodyfikowany plan zajęć uwzględniający ten podział zostanie opublikowany w przyszłym tygodniu.Studenci z grupy 4 uczęszczają na wszystkie zajęcia w pierwszym tygodniu razem ze studentami grup 1-3 wg następującej zasady:

• studenci o nazwiskach rozpoczynających się literami A-D --> wspólnie z grupą 1
  • studenci o nazwiskach rozpoczynających się literami G-L --> wspólnie z grupą 2
  • studenci o nazwiskach rozpoczynających się literami Ł-Z --> wspólnie z grupą 3