Uroczystość wręczenia dyplomów 07.01.2015 16:48

Dziekan Wydziału Elektrycznego serdecznie zaprasza wszystkich absolwentów z roku 2014 na uroczystość wręczenia dyplomów ukończenia studiów na Wydziale Elektrycznym Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Technologicznego w Szczecinie, która odbędzie się w sobotę, 24 stycznia 2015 roku, w Audytorium im. prof. Stanisława Skoczowskiego w budynku Wydziału Elektrycznego przy ul. 26 Kwietnia 10. Początek spotkania - godz. 12.00.Ceremonie wręczania dyplomów na Wydziale Elektrycznym mają szczególną oprawę. Absolwenci mają sposobność ubrania się w togi będące w dyspozycji Uczelni oraz mogą nabyć, jako pamiątkę, birety z logo ZUT i Wydziału (Birety do nabycia w cenie 20 zł przed rozpoczęciem uroczystości).Przypominamy, że warunkiem odebrania dyplomu w trakcie uroczystości jest:

• zwrot legitymacji studenckiej
  • zwrot wypełnionej karty obiegowej
  • odbiór odpisów dyplomu wraz z suplementem.

Dopełnienia ww. formalności należy dokonać w Dziekanacie WE najpóźniej do 16.01.2015 r.Dla sprawnego przebiegu ceremonii prosimy o wcześniejsze przybycie (ok. godz. 11:45).