Tieto Poland otwiera Akademię Programowania 18.01.2011 13:24

Kolejnym projektem skierowanym do studentów i absolwentów uczelni technicznych jest Akademia Programowania. Akademia Programowania to kursy programistyczne dla studentów ostatnich lat kierunków technicznych: informatyki, elektroniki, telekomunikacji oraz dla osób z niedużym doświadczeniem zawodowym. Zapraszamy także osoby, dla których programowanie jest pasją i chciałyby w tym kierunku poszerzać swoją wiedzę i rozwijać umiejętności.Zakres szkolenia obejmuje wybrane zagadnienia związane z projektowaniem, implementacją i testowaniem oprogramowania. Podczas zajęć uczestnicy zdobędą wiedzę z zakresu technik i stylu programowania. Kurs zakłada też praktyczną realizację zadań programistycznych o różnej złożoności i stopniu skomplikowania. W trakcie szkolenia uczestnicy poznają m.in. techniki realizacji aplikacji współbieżnych oraz stosowania wzorców projektowych. Ponadto, słuchacze zdobędą umiejętność budowy i rozwoju aplikacji komputerowych w oparciu o rzeczywiste przykłady omawiane przez prowadzących. Szkolenie poszerzone jest o elementy pracy zespołowej, której celem będzie wymiana wiedzy i nauka współpracy pomiędzy członkami zespołu projektowego.Więcej informacji na temat akademii Programowania znajduje się na stronie Tieto Poland.