Terminy, zmiany w projektach decyzji - ważne przypomnienie 13.02.2012 09:08

Przypominamy o zasadach związanych z rozliczeniem semestru zimowego roku akademickiego 2011/12.Wraz ze zlikwidowaniem wniosku o powtarzanie przedmiotów i wprowadzeniem projektów decyzji (do wglądu w SIWE - Moje przedmioty):

• Jeżeli student chciałby dokonać zmian w ostatecznej decyzji o skierowaniu na powtarzanie przedmiotów musi zgłosić się najpóźniej do Prodziekana ds. studenckich do dnia 20.02.2012r.
  • Wnioski dotyczące przesunięcia terminu złożenia indeksu należy składać najpóźniej do 20.02.2012r.
  • Zwolnienia lekarskie będące podstawą do przesunięcia terminów należy dostarczać do Dziekanatu niezwłocznie.

UWAGA! Wnioski o powtórną rejestrację na semestr oraz udzielenie urlopu od zajęć muszą być składane w formie dotychczasowej.