Technologie WWW 18.11.2010 14:21

Studia podyplomowe "Technologie WWW" prowadzone są przez Katedrę Przetwarzania Sygnałów i Inżynierii Multimedialnej (KPSiIM) na Wydziale Elektrycznym Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Technologicznego w Szczecinie.Celem studiów jest przygotowanie specjalistów najnowocześniejszych technologii:

• kompleksowego tworzenia stron i portali WWW
  • zarządzania stronami oraz portalami WWW
  • zarządzania serwerami WWW

Absolwenci studiów podyplomowych "Technologie WWW" mogą znaleźć zatrudnienie jako:

• projektanci portali WWW
  • projektanci reklam i prezentacji internetowych
  • programiści stron i usług WWW
  • integratorzy internetowych baz danych
  • administratorzy serwerów WWW

zarówno jako pracownicy firm branży IT (Information Technologies), korporacyjni intranetów, jak i samodzielnie funkcjonujący na rynku.W roku akademickim 2009/2010 odbyła się VI edycja studiów podyplomowych „Technologie WWW”. Uruchomienie kolejnych edycji jest uwarunkowane zgłoszeniem się odpowiedniej liczby kandydatów.Szczegółowe informacje na stronach Katedry Przetwarzania Sygnałów i Inżynierii Multimedialnej.