Targi SPS/IPC/Drives - wyjazd dla studentów 7 semestru AR i TI 04.11.2015 11:22

Informuję, że w dniach 24-26 listopada 2015 roku w Norymberdze odbędą się cykliczne targi SPS/IPC/Drives. W ramach projektu POKL 4.1.2-239/12 organizowany jest wyjazd na jeden dzień targowy ( na środę 25 listopada) dla 30 studentów IV roku AiR i TI, kierunków zamawianych na WE. Studentów zainteresowanych wyjazdem proszę o zapisywanie się na listę u starostów roku.Jednocześnie informuję, że osoby które zakwalifikują się na wycieczkę powinny zarejestrować się na stronie organizatora targów w celu uzyskania bezpłatnego biletu wstępu na 1 dzień.www.mesago.de/en/SPS/For_visitors/Register_for_your_free_day_ticket/index.htm .Po wypełnieniu wszystkich pól formularza oraz podaniu prawidłowego adresu email użytkownicy zarejestrowani otrzymają imienne bilety. Proszę je wydrukować i zabrać ze sobą.Rejestracji prosimy dokonać przed wyjazdem, ponieważ nie będzie ona możliwa na miejscu. Wtedy koszt biletów wynosi, jak podaje strona: www.mesago.de/en/SPS/For_visitors/BES_Eintritt_Form/index.htm to 10 EUR dla studentów, którzy okażą legitymację, 20 EUR dla pozostałych zwiedzających.