Targi Kół Naukowych 13.02.2014 12:50

Sejmik Samorządu Studentów Wydziału Elektrycznego zaprasza studentów na Targi Kół Naukowych na Wydziale Elektrycznym. Targi odbędą się 28 lutego 2014 r. w budynku przy ul. 26 kwietnia w godz. 10:00 – 15:00. Będzie to świetna okazja do zapoznania się z działalnością najlepszych kół naukowych na Zachodniopomorskim Uniwersytecie Technologicznym w Szczecinie. Odbędzie się pokaz osiągnięć poszczególnych kół, robotów latających, robotów mobilnych, walki robotów sumo i minisumo oraz wiele innych atrakcji.Starostów pierwszego i drugiego roku studiów pierwszego stopnia wszystkich kierunków naszego wydziału prosimy o kontakt z Samorządem Studentów (samorzadwe@zut.edu.pl lub tel. 91 44 95 134) w celu przekazania harmonogramu Targów.