Targi IT 17.04.2012 14:16

18 kwietnia na Wydziale Informatyki ZUT odbędzie się szósta edycji Targów IT, corocznej imprezy inżynierskiej powstającej pod patronatem Wydziału Informatyki i Wydziału Elektrycznego.W trakcie tegorocznej edycji w godzinach 10:00 - 14:00 na Wydziale Informatyki odbędą się:

• Prezentacje firm, kół naukowych oraz organizacji otoczenia biznesu - 26 wystawców z polski i zagranicy (prezentacje po 5 min)
  • Wykłady: Planowanie kariery, negocjacje płac, rozmowy rekrutacyjne
  • Sprint programistyczny - technologie: Java, PHP, Python, Ruby, Perl

W trakcie turniejów programistycznych oraz sesji wykładowych do wygrania będą cenne nagrody m.in. szybkie dyski twarde, klawiatury słoneczne oraz gadżety ekologiczne.W godzinach 16:30 - 20:30 w hotelu Radisson BLU odbędzie się sesja wieczorna - Targi IT Expert, dla osób z doświadczeniem programistycznym:targipracy.it/targi-it-expertWięcej informacji:www.targipracy.itZachęcamy do wzięcia udziału w tej imprezie.