Targi IT 2013 22.04.2013 16:38

25 kwietnia 2013 na Wydziale Informatyki ZUT odbędą się Targi IT 2013. Jest to coroczna impreza, podczas której organizatorzy przybliżają studentom warunki pracy w firmach oraz wyzwania stawiane przez rynek pracy przyszłym pracownikom. W wydarzeniu weźmie udział ponad 20 firm regionalnych i ogólnopolskich.Targi rozpoczną się o godzinie 10.00 w sali 215, WI ZUT.Wydarzenia towarzyszące:

• Hack.IT - Maraton programistyczny na wzór Start-up Weekendu, w którym zgłoszone zespoły projektowe będą w przeciągu 52 godzin pracowały nad wytworzeniem prototypu produktu, usługi internetowej lub aplikacji mobilnej. Do udziału w konkursie zachęcane są osoby z umiejętnościami technicznymi, biznesowymi, marketingowymi oraz graficy. Event rozpocznie się 23 kwietnia i potrwa, aż do finału, który odbędzie się 25 kwietnia podczas Targów Pracy IT. Pierwszeństwo udziału mają studenci.
  • Sprint programistyczny – 4 godzinny sprint programistyczny zorganizowany przez firmę Dige. Nagroda główna: Nexus 7,Technologie: php, javascript, css, less, sass, facebook sdk, start: 25 kwietnia, godz 10.00.

Szczegóły znaleźć można na stronie: www.targipracy.it