Szkolenie "Bezpieczne praktyki i środowisko 2011" 08.06.2011 07:57

Zapraszamy do uczestnictwa w bezpłatnym szkoleniu, przygotowującym do bezpiecznego wykonywania praktyk zawodowych i staży. Szkolenie "Bezpieczne praktyki i środowisko 2011" odbędzie się 9 czerwca 2011 r. (czwartek) w godzinach 10.00 - 13.00 w auli im. prof. J. Kępińskiego na Wydziale Technologii i Inżynierii Chemicznej przy ul. Pułaskiego.Program szkolenia obejmuje wykłady przygotowane przez specjalistów z m.in.: Urzędu Pracy, Państwowej Inspekcji Pracy, Zakładu Ubezpieczeń Społecznych oraz Państwowej Straży Pożarnej. Uczestnicy otrzymają certyfikaty w języku polskim i angielskim.Rejestracji należy dokonać na stronie internetowej: www.bezpiecznepraktyki.pl/register/index.htmlInformacji o szkoleniu udziela mgr inż. Andrzej Dylak: a.dylak@sep.szczecin.pl, tel: 693 809 863.