Szkolenie „ABC przedsiębiorczości akademickiej” 29.11.2013 13:00

Regionalne Centrum Innowacji i Transferu Technologii zaprasza na szkolenie pt. "ABC przedsiębiorczości akademickiej". Podczas szkolenia uczestnicy dowiedzą się, jak wygląda procedura zakładania firmy od strony urzędowej oraz jak założyć firmę przez Internet. Będzie się można również dowiedzieć jakie są najkorzystniejsze formy opodatkowania oraz na czym polega specyfika firm opartych na wiedzy.Rejestracja dostępna jest na stronie:www.innowacje.zut.edu.pl/index.php/pl/mod/szkolenia?training_id=267O zakwalifikowaniu się do uczestnictwa w szkoleniu decyduje kolejność zgłoszeń. W pierwszej kolejności zaakceptowane zostaną osoby ze środowiska akademickiego, tzn. studenci, doktoranci, pracownicy naukowi oraz absolwenci do 1 roku od czasu ukończenia studiów. W dalszej kolejności pozostałe osoby.