Szkolenia dla uczestników projektu "kierunków zamawianych" w roku 2015 [aktualizacja] 11.02.2015 09:24

W ramach projektu „Zapewnienie większej liczby absolwentów kierunku Automatyka i Robotyka oraz Teleinformatyka odpowiedzią Wydziału Elektrycznego ZUT w Szczecinie na potrzeby rynku pracy”, współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego, Program Operacyjny Kapitał Ludzki, umowa UDA-POKL. 04.01.02-00-239/12-00, zaplanowane są w 2015 r. bezpłatne szkolenia dla studentów kierunków Automatyka i Robotyka oraz Teleinformatyka (3. rok studiów):

1. Szkolenie CISCO CCNA dla 10 studentów
  2. Szkolenie AutoCAD 2D I i II stopień (8 grup po 8 studentów)
  3. Szkolenie z technik autoprezentacji, kształtowania wizerunku, przygotowania do rozmowy o pracę (8 grup po 6 studentów)
  4. Szkolenie z zakresu rozwiązywania problemów i podejmowania decyzji zespołowych (8 grup po 6 studentów)
  5. Szkolenie z zakresu przedsiębiorczości akademickiej (8 grup po 6 studentów).

[Aktualizacja]W SIWE uruchomiono mechanizm pozwalający na zgłaszanie zainteresowania szkoleniami.