Szkolenia dla studentów kierunków "zamawianych" 27.10.2015 12:23

W ramach projektu „Zapewnienie większej liczby absolwentów kierunku Automatyka i Robotyka oraz Teleinformatyka odpowiedzią Wydziału Elektrycznego ZUT w Szczecinie na potrzeby rynku pracy”, współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego, Program Operacyjny Kapitał Ludzki, umowa UDA-POKL. 04.01.02-00-239/12-00, zostaną przeprowadzone dwa bezpłatne szkolenia dla studentów kierunków Automatyka i Robotyka oraz Teleinformatyka (4. rok studiów):

• Szkolenie z technik autoprezentacji, kształtowania wizerunku, przygotowania do rozmowy o pracę
  • Szkolenie z zakresu rozwiązywania problemów i podejmowania decyzji zespołowych

Prosimy studentów, którzy zapisali się w Systemie Intranetowym SIWE na w/w szkolenia o potwierdzenie chęci uczestnictwa w szkoleniach u starostów kierunków. Jednocześnie informuję pozostałe osoby biorące udział w projekcie o możliwości dopisania się do listy.Prosimy o weryfikację i ew. dopisywanie do list w terminie do 30 października br.