Szkoła letnia w ramach międzynarodowego projektu PlasTEP 11.04.2011 15:18

Wydział Elektryczny uczestniczy w międzynarodowym projekcie PlasTEP w ramach programu Region Morza Bałtyckiego. Na przełomie lipca i sierpnia br. partnerzy projektu organizują szkołę letnią pt. "Technologie plazmowe w ochronie środowiska".Podczas 12 dni studenci będą brali udział w prezentacjach i dyskusjach prowadzonych przez ekspertów w dziedzinie technologii plazmowych, spalania i ochrony środowiska. Będą mieli również możliwość uczestnictwa w zajęciach praktycznych poszerzających ich wiedzę na ww. tematy.Udział w szkole letniej PlasTEP to doskonała okazja do zdobycia cennych doświadczeń i wiedzy oraz przeżycia niezapomnianej przygody w międzynarodowym towarzystwie. Wystarczy wypełnić formularz aplikacyjny, dołączyć wymagane załączniki i do 15 maja przesłać wszystko na adres: s.witman@ichtj.waw.pl. Szczegóły imprezy znajdują się w programie, natomiast informacje o projekcie dostępne są na stronie: www.plastep.euZapraszamy do udziału! Uczestnictwo w szkole jest bezpłatne!

• [download id="138826"]
  • [download id="138828"]