System inteligentnego budynku FREE@HOME - szkolenie dla studentów ZUT 09.06.2017 12:24

Szkolenie "System inteligentnego budynku FREE@HOME" przeznaczone jest dla studentów automatyki i robotyki oraz elektryki, a także wszystkich zainteresowanych nowoczesnymi rozwiązaniami, technologią i inteligentnymi systemami instalacyjnymi. Wystarczy, że masz ochotę na podniesienie kwalifikacji i przyswojenie dawki praktycznej wiedzy, laptop lub tablet, na którym będziesz pracować podczas zajęć praktycznych i czas.Tematyka szkolenia:

• inteligentna instalacja w światowym standardzie KNX;
  • najnowsze rozwiązanie inteligentnego domu FREE@HOME;
  • okablowanie, struktura i możliwości nowego systemu;
  • programowanie inteligentnego system;
  • sterowanie oświetleniem, roletami oraz ogrzewaniem;
  • tryb ECO.

Termin i miejsce:13.06.2017 r., ul. Basenowa 6, budynek INLOGIC Godzina:10:00 – 14:30 Liczba miejsc ograniczona - przed przybyciem należy wysłać formularz zgłoszeniowy na szkolenia@inlogic.plUwaga! Uczestnicy szkolenia proszeni są o zabranie ze sobą komputera lub tabletu!