Sympozjum „Młodzi. Technika. Przemysł” 18.02.2016 14:37

W dniach 3 – 5 marca 2016 r. na odbędzie się na naszym Wydziale - w budynkach przy ul. 26 Kwietnia 10 i ul. Sikorskiego 37 oraz w Regionalnym Centrum Innowacji i Transferu Technologii ZUT, ul. Jagiellońska 20-21 Sympozjum „Młodzi. Technika. Przemysł” (MTP).Sympozjum MTP to ogólnopolskie wydarzenie organizowane przez młodzież reprezentującą studenckie koła IEEE oraz AK SEP działające przy Wydziale Elektrycznym ZUT. Jego głównym celem jest stworzenie platformy do wymiany doświadczeń i nawiązania współpracy między środowiskami akademickimi, stowarzyszeniowymi i przemysłem oraz przekazanie informacji nt. procedury uzyskania europejskiej karty inżyniera. W trakcie konferencji poruszone zostaną tematy aktywizacji młodzieży, włączenia ich w działalność społeczną i zawodową, współpracy międzynarodowej i wymiany doświadczeń z kolegami z zagranicy. Zaplanowano debaty, w trakcie których podjęta zostanie próba zidentyfikowania obecnych problemów we współpracy między firmami, stowarzyszeniami technicznymi i uczelniami oraz postawienia diagnozy i wniosków na przyszłość.Więcej informacji na temat Sympozjum: ieee.zut.edu.pl/mtp. Serdecznie zapraszamy do udziału.