Stypendium Rektora dla najlepszych studentów w semestrze letnim roku akademickiego 2012/2013 22.01.2013 14:15

Dziekanat WE przypomina o konieczności składania wniosków o stypendium Rektora dla najlepszych studentów w semestrze letnim roku akademickiego 2012/2013. Termin składania wniosków: 18.lutego do 15.marca 2013 r.Wnioski złożone po 15. marca nie będą przyjmowane!

Ogólne zasady przyznawania stypendium Rektora dla najlepszych studentów
Na każdym kierunku studiów i każdym poziomie kształcenia na podstawie złożonych wniosków tworzone są listy rankingowe. O miejscu studenta na liście decyduje liczba uzyskanych punktów (średnia ocen i/lub osiągnięcia naukowe, artystyczne lub sportowe). Stypendium może uzyskać do 10% ogólnej liczby studentów na danym kierunku studiów i danym poziomie kształcenia (np. jeśli na kierunku „Elektronika i Telekomunikacja S1 i N1 studiuje ogółem 160 studentów to stypendium może uzyskać maksymalnie 16 osób).Warunki przyznania stypendium:

1. stypendium rektora dla najlepszych studentów z tytułu uzyskanej średniej ocen powyżej 4,00(student w roku k musi uzyskać w roku studiów k-1 średnią ocen* powyżej 4.0, zaliczyć wszystkie przedmioty przewidziane planem studiów i programem kształcenia w terminach zgodnych z organizacją roku akademickiego)
  2. stypendium rektora dla najlepszych studentów z tytułu osiągnięć naukowych, sportowych lub artystycznychnie jest wymagana średnia ocen powyżej 4,00można otrzymać maksymalnie 5 punktów za każdy rodzaj osiągnięć: naukowych, artystycznych, sportowychpunktacja za osiągnięcia naukowe, sportowe i artystyczne - patrz Regulamin przyznawania pomocy materialnej

W przypadku uzyskania przez studenta wysokiej średniej ocen (≥ 4,0) oraz osiągnięć naukowych, artystycznych, sportowych - punkty sumują się!* średnia ocen = suma iloczynów ocen i przypisanych im punktów / suma punktów

• [download id="138508"]
  • [download id="139298"]