Stypendium naukowe im. Antoniego Dębskiego 23.09.2015 14:31

Stypendium naukowe im. Antoniego Dębskiego jest indywidualną nagrodą pieniężną przyznawaną corocznie przez Polskie Towarzystwo Medycyny i Techniki Hiperbarycznej. O stypendium starać się mogą młodzi pracownicy nauki (nie starsi niż 35 lat), studenci lub członkowie federacji nurkowych posiadający osiągnięcia w dziedzinie zdefiniowanej przez Regulamin Stypendium:

• nauki fizyczne,
  • nauki chemiczne,
  • nauki o ziemi i środowisku,
  • nauki biologiczne,
  • nauki przyrodnicze,
  • nauki inżynieryjne i techniczne,
  • nauki medyczne,
  • nauki o zdrowiu,
  • nauki humanistyczne: archeologia podwodna,
  • nauki społeczne: pedagogika ogólna, w tym szkolenia, pedagogika i dydaktyka.

Wysokość stypendium w tegorocznym konkursie wynosi 3 000 zł. Stypendium wypłacane jest laureatowi jednorazowo w ciągu miesiąca od ogłoszenia wyników konkursu.Dokumentację zgłoszeniową kandydatów należy przesłać na adres Polskiego Towarzystwa Medycyny i Techniki Hiperbarycznej w terminie do 31 października 2015 roku:ul. kmdr J. Grudzińskiego 481-103 Gdynia 3z dopiskiem „Stypendium – konkurs”.Zainteresowane osoby mogą zapoznać się z regulaminem w Dziale Nauki ZUT.