Studentka Wydziału Elektrycznego stypendystką programu "Nowe Technologie dla Dziewczyn" 25.09.2019 15:08

Z przyjemnością informujemy, że jedną z 25 stypendystek piątej edycji programu Intel-Perspektywy "Nowe Technologie dla Dziewczyn" została Hanna Gałuszka, studentka studiów stacjonarnych pierwszego stopnia na kierunku Automatyka i Robotyka. Jest to szczególny sukces, ponieważ na jedno miejsce chętnych było ponad 24 kandydatek z całej Polski!

Program "Nowe Technologie dla Dziewczyn" ma zachęcić młode kobiety do zainteresowania się nowymi technologiami i wyborem ścieżki zawodowej z nimi związanej. Stypendystki programu znajdą się pod opieką Mentora lub Mentorki - doświadczonych pracowników Intel. Otrzymają wysokie stypendium, które pokryje część wydatków, jakie ponoszą w związku ze studiami. Niektóre zostaną zaproszone do udziału w programie stażowym w Intel Technology Poland w Gdańsku, największym centrum R&D Intel w Europie.

Serdecznie gratulujemy!