Studencki Program Innowacji - SPIN 09.10.2012 14:39

Projekt Spinaker Innowacji - Inkubator BonusCard to działalność inwestycyjna (fundusz kapitału zalążkowego) mająca na celu tworzenie nowych podmiotów gospodarczych wspólnie z ich pomysłodawcami i inwestorami prywatnymi. Projekt realizowany jest ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka. SPIN oferuje pomoc w założeniu i prowadzeniu spółki kapitałowej, zapewnia także pomoc i opiekę ekspertów, wspólną pracę nad rozwojem i realizacją kolejnych etapów pomysłu, a także wsparcie kapitałowe w wysokości do 200.000 EUR na pojedynczy pomysł. Działa w obszarach: chemii, energii, mobile oraz internet. SPIN zaprasza do współpracy studentów ze wszystkich uczelni wyższych, którzy pragną przyczynić się do budowy innowacyjnej, przedsiębiorczej gospodarki oraz chcą rozwijać swoje kompetencje i doświadczenie zawodowe.Poszukiwani są również ambasadorzy programu. SPIN Ambasador będzie samodzielnie zarządzać SPIN projektem na terenie uczelni, reprezentując Spinaker Innowacji – Inkubator BonusCard. Dzięki temu zdobędzie doświadczenie zawodowe, zapozna się z tajnikami prowadzenia procesu inwestycyjnego oraz podniesie kompetencje biznesowe.Ponadto, SPIN Ambasador weźmie udział w spotkaniu kompetencyjnym, poprzedzającym start Programu SPIN. Zostanie wyposażony w niezbędne narzędzia merytoryczne, by:

• promować przedsiębiorczość,
  • dystrybuować materiały informacyjno – reklamowe na terenie uczelni,
  • aranżować spotkania informacyjne,
  • współpracować z wewnętrznymi instytucjami studenckimi.

Trzech najbardziej aktywnych Ambasadorów odznaczających się największą efektywnością w działaniach, otrzyma atrakcyjną nagrodę rzeczową.Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami programu na stronie internetowej: www.spinakerinnowacji.plZapytania wysyłać można pod adres: ambasador@spinakerinnowacji.pl