Spotkanie z firmą SE Bordnetze Polska Sp. z o.o. z Gorzowa Wielkopolskiego 21.02.2013 15:01

Zapraszamy studentów ostatnich lat studiów wszystkich kierunków na spotkanie zorganizowane przez uczelniane Biuro Karier z przedstawicielami firmy Bordnetze Sp. z o.o.Spotkanie odbędzie się 28 lutego 2013 r. (czwartek) w godz. od 16.00 do 17.00 w sali 209 budynku przy ul. Sikorskiego 37.Bordnetze Sp. z o. o. jest przedsiębiorstwem światowego Koncernu SUMITOMO, posiadającego swoje zakłady w ok. 30 krajach świata. Firma należy do branży motoryzacyjnej i produkuje wiązki elektryczne do samochodów takich marek jak: VW, Skoda, Audi czy Bugatti.Podczas spotkania będzie można zorientować się jakie są możliwości podjęcia pracy w tej firmie.