Spotkanie informacyjne z pracownikami firmy Vestas 13.04.2011 09:03

14 kwietnia br. w sali A209 (budynek przy ulicy Sikorskiego 37) o godz. 15.00 odbędzie się spotkanie z przedstawicielami firmy Vestas.Vestas jest czołowym dostawcą nowoczesnej energii i jedynym wytwórcą turbin na polskim rynku, oferującym pełen łańcuch usług, jak porady dotyczące sprzedaży, usługi budowlane i inne usługi posprzedażne. Firma działa w Polsce od 2003 roku. Główne biuro Vestas Polska znajduje się w Szczecinie i obsługuje nie tylko Polskę, ale również Danię, Finlandię i Norwegię.Podczas spotkania na Wydziale przedstawiony zostanie profil działalności firmy, propozycje praktyk studenckich oraz możliwości podjęcia pracy przez studentów ostatniego roku studiów.Serdecznie zapraszamy!