Spotkanie informacyjne z pracownikami firmy BTC Sp. z o.o. 11.04.2011 10:53

W poniedziałek, 18 kwietnia 2011 r. odbędzie się spotkanie z przedstawicielami firmy BTC - Business & Technology Consulting. Nowy partner Wydziału to szczecińska firma informatyczna działająca na rynku krajowym. Zajmuje się świadczeniem usług audytu legalności oprogramowania, audytu sprzętu i audytu bezpieczeństwa. Jest organizatorem szkoleń i konferencji z zakresu zarządzania infrastrukturą informatyczną, ochrony danych czy zastosowania specjalistycznych systemów informatycznych w biznesie. Imprezy te organizowane są we współpracy z największymi w kraju dostawcami oprogramowania takimi jak: Adobe, Autodesk, Corel czy Microsoft. BTC jest również dostawcą specjalistycznego oprogramowania - systemu e-Audytor - służącego do zarządzania infrastrukturą informatyczną.Podczas spotkania na Wydziale, zaprezentowane zostaną obszary działalności firmy oraz omówione proponowane tematy prac dyplomowych. Przedstawiona zostanie również oferta praktyk studenckich.Spotkanie odbędzie się w sali A209 (budynek przy ul. Sikorskiego 37) w godzinach 10.00 - 12.30.Zapraszamy wszystkich studentów do aktywnego udziału!