Seminarium Naukowo-Techniczne nt. nowoczesnej diagnostyki i systemu zarządzania populacją transformatorów energetycznych 10.12.2012 15:41

14 grudnia 2012 r. odbędzie się Seminarium Naukowo-Techniczne nt. nowoczesnej diagnostyki i systemu zarządzania populacją transformatorów energetycznych. Organizatorem Seminarium jest Katedra Elektrotechnologii i Diagnostyki ZUT oraz firma Energo-Complex Sp. z o.o. W seminarium udział weźmie również prodziekan Wydziału Elektrotechniki, Automatyki i Informatyki Politechniki Opolskiej dr hab. inż. Andrzej Cichoń. Spodziewane jest liczne grono przedstawicieli środowiska przemysłowego.Seminarium odbędzie się na Wydziale Elektrycznym, w budynku przy ul. Sikorskiego 37, w sali 209.Czas trwania: godz. 9.00 - 14.00.Do udziału w Seminarium organizatorzy zapraszają pracowników naukowych oraz studentów Wydziału Elektrycznego ZUT.Bliższych informacji udziela dr hab. inż. Jan Subocz, prof. ZUT, tel. 91 449 4323, 91 449 4025.