Seminarium naukowe „Nauka i biznes" 26.10.2012 10:22

Zachodniopomorska Grupa Doradcza Sp. z o. o. oraz Regionalne Centrum Innowacji i Transferu Technologii przy Zachodniopomorskim Uniwersytecie Technologicznym w Szczecinie zapraszają do udziału w Seminarium naukowym pn. „Nauka i biznes”, które odbędzie się 12 listopada 2012 r. w godzinach 10:00-12:30 w Sali Mickiewicz Hotelu Radisson Blu w Szczecinie.Spotkanie skierowane jest do studentów, doktorantów, pracowników naukowych oraz osób związanych ze środowiskiem akademickim. Uczestnikom Seminarium przybliżone zostaną założenia projektu "Przedsiębiorczość Akademicka - przyszłością województwa zachodniopomorskiego", omówione zostaną zagadnienia dotyczące problemu komercjalizacji wiedzy – zarówno od strony teoretycznej, jaki i praktycznej, a także możliwości współpracy naukowców z Regionalnym Centrum Innowacji i Transferu Technologii.Spotkanie poprowadzą:

• Rafał Ślusarczyk - kierownik Działu Akademickiego Inkubatora Przedsiębiorczości RCIiTT oraz
  • Tomasz Osak - koordynator projektu "Przedsiębiorczość Akademicka - przyszłością województwa zachodniopomorskiego.

Zgłoszenia przyjmowane są przez Zachodniopomorską Grupę Doradczą Sp. z o.o. pod numerem telefonu 91 852 26 12 lub drogą elektroniczną mailem: spin@zgd.com.pl.Uczestnictwo w Seminarium jest bezpłatne. Liczba miejsc ograniczona decyduje kolejność zgłoszeń.