Samsung LABO – druga rekrutacja uzupełniająca 24.10.2018 09:55

Zapraszamy studentów Teleinformatyki stopnia II (2 miejsca) do udziału w V edycji kursu dokształcającego Samsung LABO realizowanego we współpracy Wydziału Elektrycznego, Wydziału Informatyki, RCIiTT ZUT z Samsung Electronics.
Jeżeli chciałbyś zrealizować aplikację mobilną, system IoT, jeżeli myślisz o własnym biznesie lub interesuje cię połączenie biznesu i technologii. Jeżeli chcesz się dowiedzieć, jak programuje się aplikacje na system Android lub Tizen. Jeżeli chcesz poznać ciekawych ludzi i rozwijać umiejętność pracy w zespole, a także rozwinąć sieć kontaktów zawodowych.

Dołącz do elitarnej grupy programistów.
Kurs Samsung LABO:

• nowatorski kurs dokształcający łączący praktykę programowania z orientacją biznesową;
  • 2 ścieżki tematyczne w ramach jednego kursu: technologiczna i biznesowa;
  • Systemy Android, Tizen i nie tylko;
  • Zajęcia co 2 tygodnie w poniedziałki w godzinach 12.15-16.15;
  • Praca w małych zespołach nad wybranym projektem aplikacji;
  • Opieka mentorów z ZUT poza terminami zajęć.

CO UZYSKASZ?
Po zaliczeniu wszystkich zajęć otrzymasz:

• Certyfikat ukończenia kursu sygnowany przez firmę Samsung Electronics,
  • Możliwość dalszego rozwijania aplikacji,
  • Możliwość odbycia praktyk w firmie Samsung Electronics,
  • Możliwość uwzględnienia kursu w rozliczeniu obowiązkowych praktyk studenckich.

Rekrutacja: 31 października 2018 r.,  godz. 12.15-13.15 w sali Samsung LABO, Regionalne Centrum Innowacji i Transferu Technologii, Jagiellońska 20-21, 70-363 Szczecin.

W celu usprawnienia przebiegu rekrutacji prośmy o wcześniejsze zgłoszenie mailowe na adres piotr.lech@zut.edu.pl z uzasadnieniem swojej kandydatury.

Więcej informacji i regulamin naboru do wglądu u koordynatorów: dr inż. Piotra Lecha i dr inż. Roberta Krupińskiego.