r@bbIT - największe wydarzenie branży IT w Szczecinie 02.04.2015 10:56

15 kwietnia 2015 roku na Wydziale Informatyki Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Technologicznego w Szczecinie odbędzie się druga edycja konferencji r@bbIT – niezwykle ważnego dla szczecińskiego środowiska IT wydarzenia, mającego na celu promowanie i rozwój współpracy środowiska biznesu oraz szkolnictwa akademickiego w obrębie sektora IT.W ramach konferencji r@bbIT odbędą się, m.in.:

• targi pracy IT (ponad 30 globalnych i lokalnych firm IT),
  • prelekcje techniczne z hasłem przewodnim smart [ ],
  • prezentacje działalności firm IT oraz poszukiwanych kompetencji wśród przyszłych pracowników,
  • pokazy technologii, np. symulatora broni strzeleckiej Śnieżnik,
  • spotkania z doradcami zawodowymi.

Zapraszamy do zapoznania się z programem wydarzenia na stronie http;//rabbit.zut.edu.plStudentów kierunku Informatyka i pokrewnych zachęcamy do wykorzystania szansy na poznanie firm z branży IT i ich wymagań. To doskonała okazja do zaplanowania swojej ścieżki zawodowej.