Program stażowy w Dziale Serwisu Healthcare - edycja 2016 10.02.2016 12:11

Siemens Healthcare, oferujący sprzęt medyczny przeznaczony do diagnostyki obrazowej i laboratoryjnej oraz kompleksowe usługi serwisowe, zaprasza studentów do udziału w programie stażowym.6-miesięczny program obejmuje szkolenie wstępne, które wprowadzi studentów w świat Siemensa oraz szkolenia, które pomogą w zdobyciu wiedzy merytorycznej i praktycznej w zakresie instalacji i serwisowania urządzeń medycznych. Podczas głównej części stażu – tzw. training on the job – stażyści wykorzystywać będą wiedzę teoretyczną nabytą podczas studiów, uczestnicząc w pracach serwisowych u klientów na terenie całej Polski.Jakie wymagania należy spełnić, aby ubiegać się o staż?

• Studia na 4. i 5. roku (S2) na kierunku elektronika, IT, inżynieria biomedyczna lub mechatronika
  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Gotowość do częstych wyjazdów na terenie całej Polski
  • Zdolności analityczne
  • Umiejętności szybkiego uczenia się

Zainteresowane osoby proszone są o składanie aplikacji on-line na stronie internetowej www.siemens.pl/praca w zakładce: Praktyki i staże. Aplikacje należy składać do 1 kwietnia 2016 r.