Program stażowy dla studentów ZUT "Energia dla Przyszłości" 05.06.2023 15:12

Staże dla studentów i absolwentów ZUT zainteresowanych pracą w sektorze energetycznym.

Program stażowy „Energia dla Przyszłości” organizowany jest przez Ministerstwo Klimatu i Środowiska wspólnie z PGE Polską Grupą Energetyczną S.A., Polskimi Sieciami Elektroenergetycznymi S.A., Polskim Koncernem Naftowym ORLEN S.A. oraz Operatorem Gazociągów Przesyłowych Gaz-System S.A.

Wymagania to:
- nieukończony 27. rok życia
- znajomość języka angielskiego na poziomie co najmniej B2
- absolwent studiów pierwszego lub drugiego stopnia lub student studiów drugiego stopnia wymienionych poniżej wydziałów Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Technologicznego w Szczecinie: Wydział Elektryczny, Wydział Inżynierii Mechanicznej i Mechatroniki, Wydział Techniki Morskiej i Transportu, Wydział Technologii i Inżynierii Chemicznej, Wydział Budownictwa i Inżynierii Środowiska (od daty ukończenia studiów pierwszego lub drugiego stopnia do dnia zgłoszenia się na staż nie upłynęły więcej niż 24 miesiące - dotyczy absolwentów).

Szczegóły w linku!www.gov.pl/web/klimat/program-stazowy-energia-dla-przyszlosci