Praktyki zawodowe Programu Erasmus w roku 2012/2013 04.01.2013 08:52

Informujemy, że studenci zainteresowani wyjazdem na zagraniczną praktykę zawodową w roku akademickim 2012/2013 (wyjazdy trwające min. 3 pełne miesiące i zakończone do 15 września 2013) mają jeszcze możliwość ubiegania się o stypendium na wyjazd. Kandydaci składają kompletne wnioski wyjazdowe (wniosek z potwierdzoną średnią ocen i oceną znajomości języka obcego, w którym prowadzona będzie praktyka oraz indywidualny program praktyki zaakceptowany przez macierzysty wydział i instytucję przyjmującą) w Dziale Kształcenia, Sekcja Współpracy z Zagranicą, al. Piastów 18, pokój 10.Zgłoszenia przyjmowane będą do 15 kwietnia 2013 lub do momentu wyczerpania rezerwy finansowej.Dokumenty do pobrania i szczegółowe informacje dostępne są na stronie internetowej:www.erasmus.zut.edu.pl/pl,studenci-praktykaSzczegółowe informacje o wyjazdach w ramach programu Erasmus udziela Pełnomocnik Dziekana ds. współpracy dydaktycznej z zagranicą - dr hab. inż. Jacek Piskorowski.