Plany zajęć w semestrze letnim w roku akademickim 2015/2016 19.02.2016 11:49

Informujemy że zostały opublikowane plany zajęć na studiach stacjonarnych i niestacjonarnych w semestrze letnim.W tym semestrze plany zostały opublikowane oddzielnie dla poszczególnych grup laboratoryjnych (a nie jak poprzednio - dla grup ćwiczeniowych).Studenci, którzy w semestrze zimowym przypisani byli do grup laboratoryjnych mających swoją kontynuację w semestrze letnim, pozostaną w tych samych grupach. Studenci, których grupy zostały zlikwidowane, zostaną w najbliższym czasie przydzieleni do grup istniejących.Ze względu na możliwe zmiany liczb grup ćwiczeniowych, laboratoryjnych i projektowych wynikające z rozliczenia semestru, opublikowane plany mogą ulegać modyfikacjom. W związku z tym prosimy o kontrolę daty opublikowania planu. Podczas każdej zmiany, data ta będzie ustawiana na datę aktualną.