Plany zajęć na semestr zimowy w roku akademickim 2015/2016 25.09.2015 12:48

Informujemy że zostały opublikowane plany zajęć na studiach stacjonarnych w semestrze zimowym w roku akademickim 2015/2016.Ze względu na możliwe zmiany liczb grup ćwiczeniowych, laboratoryjnych i projektowych wynikające z rozliczenia roku akademickiego 2014/2015, opublikowane plany mogą ulegać modyfikacjom. W związku z tym prosimy o kontrolę daty opublikowania planu. Podczas każdej zmiany, data ta będzie ustawiana na datę aktualną.Uwaga!Ze względu na wdrożenie systemu Uczelnia XP, nastąpił nowy przydział wszystkich studentów studiów stacjonarnych do poszczególnych grup (wykładowych, audytoryjnych, laboratoryjnych, itp.).Nowy podział opublikowany zostanie w poniedziałek, 28 września.Jednocześnie informujemy, że plany zajęć dla studentów studiów niestacjonarnych opublikowane zostaną w terminie późniejszym. Informacja o tym fakcie zostanie umieszczona na stronie. Pierwszy zjazd z zajęciami dla wszystkich studentów odbędzie się w dniach 10-11.10.2015.